Personel

Matt Ulrich
Nazywam się Matt Ulrich i mam 16 lat. To mój pierwszy semestr w kadrze i jestem bardzo podekscytowany rozpoczęciem pisania opowiadań. Uwielbiam pisać o sporcie, bo codziennie je oglądam. Gram w golfa, ale całe życie gram w koszykówkę, baseball i piłkę nożną.

Briana Mancina
Nazywam się Briana Mancina, jestem w 11 klasie i mam obecnie 17 lat. To mój pierwszy semestr pracy nad „The Husky” jako pisarz sztabowy. Ukończyłem studia w 2013 roku i jestem podekscytowany, widząc, dokąd zaprowadzi mnie dziennikarstwo.

Sam górnicy
Nazywam się Sam Miners i jestem pisarzem dla The Husky. Obecnie jestem 15-letnim studentem drugiego roku w Lakeview. Moją ulubioną rzeczą w wolnym czasie jest granie i oglądanie piłki nożnej. Z pasją kocham też zespół Oasis. Nie jestem pewien, w co chcę się zagłębić po liceum.

Timmy Martin
Nazywam się Timmy Martin i jestem pisarzem zespołu The Husky. Jestem studentem drugiego roku w Lakeview. Będę głównie pisał o sporcie. Biegam przełaj i bieżnię w Lakeview i gram w piłkę nożną dla SCS Sharks. W wolnym czasie lubię biegać, grać w ping ponga i uprawiać sport z przyjaciółmi. Mam… Czytaj więcej »